Drupal для новачків

З чого почати новачку?

Крок 1 — Реєстрація на Drupal.org

Першим кроком ми рекомендуємо, звичайно ж створити обліковий запис на сайті drupal.org. Після реєстрації в особистому кабінеті указати організацію Drupal Ukraine Community.

Крок 2 — проходження навчання на drupalize.me

Зареєструйтеся в он-лайн школі drupalize.me та пройдіть там навчання.

До речі, для України часто діє знижка 50%!

Залишились запитання? Задавай їх у спільноті: 

Крок 3 — Приєднання до спільноти

Приєднайтесь у всіх соціальних мережах до нас та познайомтесь зі спільнотою!

Про Drupal Ukraine Community
Drupal — популярна вільна модульна система керування вмістом (СКВ, англ. CMS) з відкритим вихідним кодом, написана на мові програмування PHP та розповсюджується за ліцензією GNU.

Drupal використовують як back-end фреймворк для різних вебсайтів, від особистих блогів до корпоративних та державних сайтів. Drupal також використовується у системах управління знаннями та для ділової співпраці.

Drupal може працювати у таких популярних системах як Windows, Mac OS X, Linux, власне, на будь-якій платформі, яка підтримує роботу вебсервера Apache, Nginx, Lighttpd або Microsoft IIS; також потрібна наявність системи керування базами даних MySQL/MariaDB, PostgreSQL 8.3, SQLite чи інші комерційні. Повні системні вимоги Drupal наведені на офіційному сайті.

Розробники Друпал створили свою власну систему безпеки та вшили її в CMS. Система безпеки Друпал у різному складі, ніж у конкурентів, а ймовірність її злому вкрай не велика. Саме тому CMS Drupal показав найбезпечнішу серед своїх конкурентів і частіше за інших використовується для створення сайтів з комерційним ухилом.

Часте оновлення

Якою б системою не ідеальною – завжди є над чим працювати та в Друпал знати про це. Відкритий код зацікавлюють розробників сприяння не лише швидкому вирішенню всіх проблем, а й створенню всіх більш досконалих версій Drupal.

У порівнянні з іншими CMS Друпалов не так часто, але важливість вступників для оновлення CMS, як правило, куди вища, ніж у конкурентів. Разом з тим ви можете використовувати старі версії Друпал, якщо вони здаються вам більш зручними. CMS Drupal не вимагає постійного оновлення актуальних версій.

Спільнота

Обговорюючи різні розробники CMS, окремі згадують про те, але важливо, щоб у системі була своя власна компанія. Друпал – одна з найпопулярніших CMS у світі, а тому розміри її спільноти дійсно вражають. Але чому спільнота так важлива?

Вібравши Друпал і зіткнувшись з будь-якими проблемами, пов'язаними з особливостями даної системи у розробника, завжди є можливість зв'язатися з вашими більш досвідченими колегами, і вони відчувають його. Завдяки злагодженій роботі фахівців з різним рівнем досвіду на ринку стає все більш справжніх фахівців, а CMS Друпал постійно розвивається.

Саме співробітництво робить Друпалою ідеальну CMS для новачків, навіть не враховуючи складність самої системи. Оскільки, якщо хтось із новачків зіткнеться з проблемами під час роботи з Друпал – у них завжди є можливість зв’язатися з більш досвідченими розробниками і ті обов’язковим чином отримати з рішенням.

Не зважаючи на значний перелік переваги є також і список моментів, на які слід звернути увагу перед стартом робіт на Друпал. Звернувши увагу на особливості даної системи, ви можете заощадити багато свого часу та ефективно використовувати можливості CMS.

До числа аспектів, на які слід звернути увагу перед стартовою роботою на Drupal можна віднести:

  • Складність системи

    Причиною того, чому багато новачків стикаються з проблемами при знайомстві з Друпал є те, що система спочатку розроблялася для висококласних фахівців. Нерідко новачкам просто не вистачає знань, для того, щоб отримати можливості даної CMS, але завдяки розвиненій спільноті у новачків є відмінною можливістю швидко вирішити будь-яку проблему.

    Складність системи також грає на руку підприємцям, які замовляють створення сайту. Досягти оптимальних результатів від Друпал можна лише володіючи достатнім досвідом, так що вибравши цю CMS можна позбутися дилетантів і створити з професіоналами своєї справи.

  • Для коректної роботи чималі потужності

    Друк може похвалитися великою можливістю, але для їхньої коректної реалізації вам буде потрібна чимала потужність. Так це розглянути сайт на CMS Drupal, доступний хостинг на самому собі свідомо провальною і провальною. Завдяки тому, використовуючи хороший хостинг, ви можете вилучити всі можливості Друпал і повною мірою випробувати всі його переваги.

    Перераховані аспекти можуть виявляти недосвідчених користувачів, але насправді це скоріше нюанси, а не мінуси. Так що якщо ви в пошуках універсальної та надійної CMS для свого майбутнього сайту – Друпаль відмінно підходить для цієї ролі.

Чому варто звернути увагу на Друпал

Розробка сайтів це скрупульний процес, який вимагає чималої кількості часу. Разом з тим результативність будь-якої розробки залежить не тільки від компетенції самого розробника, але й від інструментів, які були використані. Нерідко сайти та інтернет-магазини не дотримуються очікуваних результатів саме від вини CMS.

На ринку CMS присутній як вузкоспрямовані, так і універсальні рішення. Проблема вузькоспрямованих CMS полягає в тому, що вони можуть відмінно підходити для створення сайту, але цей слабо показує себе при використанні для створення інтернет-магазину. У такому випадку Друпал – це універсальна CMS, яка показує відмінні результати незалежності від типу ресурсу.

Друпал може похвалитися широким функціоналом і величезною кількістю модулів, що дає можливість розробки отримати від CMS тільки те, що йому потрібно. А якщо згадати про те, що Друпал це ще й одна з найбільш захищених CMS сучасності – вибір системи для адміністрування будь-якої складності стає очевидним.

Друпал пропонує користувачам безкоштовне використання всіх ресурсів і працівників. Будь-який охочий може завантажити Друпал і використовувати його для свого веб-сайту. Якщо ж користувачі зіткнулися з проблемами під час використання Друпал – вони завжди можуть звернутися до фахівців із спільної даної CMS, для вирішення ситуації. Крім того, в інтернеті є безліч посібників і гайдів для новачків, які планують ознайомитися з Друпалом. Так що дану CMS сміливо можна назвати саму зручну серед доступних на ринку систем.

Дізнайтеся більше про Друпал і використаний даного CMS ви можете відвідати сайт розробника. Там же вас чека цієї статті та місця, завдяки чому ви можете зберегти всі переваги Друпал повною мірою.